מקלחונים בצפון- קונים ונהנים

מאמרים » פלג מקלחונים
 

מקלחונים בצפון- קונים ונהנים
בהרבה בתים היום כבר לא מתקינים אמבטיה, בגלל הצורך לחסוך במים, החיסכון הנדרש במקום ועוד, והתקנת מקלחונים הפכה לפופולארית יותר. חיפוש אחר מקלחונים בצפון יוביל אתכם אל חברת פלג מקלחונים, החברה המובילה באזור הצפון בייצור, שיווק והתקנת מקלחונים בהתאמה אישית. מומחי החברה מציגים את יתרונות המקלחונים ואת סוגי המקלחונים הפופולאריים ביותר בישראל.
 
יתרונות המקלחונים
 
• המקלחונים מהווים פתרון פרקטי כאשר נדרש חיסכון במקום, כיוון שהם תופסים הרבה פחות מקום מאמבטיה.
• רחצה במקלחת מבזבזת הרבה פחות מים מאשר רחצה באמבטיה.
• שימוש במקלחון מוביל לרחצה אפקטיבית יותר מאשר הרחצה באמבטיה.
• ניקיון המקלחון ותחזקותו פשוטים וקלים.
• את דלתות המקלחונים ניתן לקפל, כך שכאשר אינם בשימוש הם כמעט לא תופסים מקום בחלל חדר הרחצה, כך שאפשר להתקין מקלחון בנוסך לאמבטיה או במקומה.
 
עיצוב מקלחונים
 
לפני שניגע בסוגי המקלחונים עצמם, נציין כי עיצוב המקלחונים הוא גמיש מאוד, וניתן לשנות את הגודל, הצבע הצורה, או כל פרמטר אחר, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ודרישותיו. עיטורים, חריטות, אלמנטים גרפיים, זכוכית שקופה או אטומה, לבנה או צבעונית, ועוד, יכולים להיות מעוצבים כרצונכם ובהתאם לטעמכם, בהתאמה מלאה כמובן לאביזרים הנלווים כמו מתלי המגבות, הברזים, הכיור וכו'. בעת עיצוב מקלחונים בצפון ניתן לגייס מעצבי פנים מקומיים או להיעזר בשירותי המעצבים שלנו.
 
המקלחונים הפופולאריים
 
• מקלחונים פינתיים, הנבנים על פינת חדר הרחצה ונסגרים בעזרת שתי דלתות זכוכית הם המקלחונים הפרקטיים ביותר, ולכן הפופולאריים ביותר.
• סוג נוסף של מקלחון פינתי הוא מקלחון פינתי מעוגל, שדלתותיו מותקנות בצורה מעוגלת. למרות שהוא תופס מעט יותר מקום ממקלחון פינתי רגיל, המקלחון הפינתי המעוגל פופולארי למדי בשנים האחרונות.
• מקלחונים קטומים הנבנים על ידי קיר המקלחת ושלושה קירות זכוכית המחוברים ביניהם בזווית.
• מקלחון חזיתי, שהוא מרווח יותר ממקלחון פינתי ומיקמו בחדר מרכזי יותר.
 
הלהיט החם של מקלחונים בצפון
 
בשנים האחרונות אנו רואים ביקוש עולה בקניית מקלחונים בצפון ובאזורים אחרים בארץ , שהם מקלחונים זוגיים, בעלי שני ראשי דוש ומרחב גדול יותר בתוך המקלחון עצמו. אנו מוצאים את העניין רומנטי וחמוד להפליא, וכן חסכוני בזמן התור למקלחת ובזמן שיחות זוגיות שאינכם רוצים שהילדים ישמעו.  
 

 
גירסת הדפסה   |   שלח לחבר
 
אביזרים לחדרי אמבטיה משדרגים לך את המקלחת אז אתם ודאי מדמיינים חדר אמבטיה חדש, עם אביזרים לחדרי אמבטיה מפנקים ודקורטיביים, והזרם היוצא מהשפורפרת וזורם על הגוף שלכם הוא כמו עיסוי טוב לכל האיברים בגוף שלכם. עכשיו כשהפסקתם לדמיין כנסו לאחד מסניפי פלג מקלחונים ותגלו שחדר האמבטיה שחלמתם עליו נמצא ממש קרא עוד
מקלחון פינתי- נוחות משולבת עם יוקרה חברת פלג מקלחונים, מהחברות המובילות בישרא בייצור והתקנת מקלחונים, מסבירה על הפתרון האידיאלי: מקלחון פינתי. מעבר לשימוש ולפונקציונאליות של המקלחון, הוא מהווה גם פריט דקורטיבי ומודרני המשדרג את חדר האמבטיה כולו. אנשי המקצוע המיומנים שלנו, מסבירים על יתרונות קרא עוד
מקלחונים בעפולה – מקלחונים חדשים לדירות יד שנייה כאשר מחפשים מקלחונים בעפולה ובערים אחרות, שני הנושאים הנשקלים בכובד ראש הם האיכות והמחיר. כולם רוצים מקלחונים מאיכות מעולה שיחזיקו מעמד וישרתו אותם למשך שנים רבות, ומצד שני, רוב האנשים מוגבלים תקציבית והסכום שיש ביכולתם להשקיע ברכישת מקלחון אינו גבוה. קרא עוד
ראשיאודותקטלוגמבצעיםמדריךמאמריםצור קשר