אמבטיונים, השילוב המושלם בחדר הרחצה

אמבטיונים הם הגשמת הפנטזיה שיש לכולנו על האמבטיה והחמה והטובה של סוף היום, אשר תשטוף מעליו את כל "חסדי" היום העמוס, בלי הפחד מבזבוז מים, הצורך למהר במקלחת, או סתם חסרונה של אמבטיה גדולה בחדר הרחצה הקטן. אנשי המקצוע המומחים של פלג מקלחונים, חברת המקלחונים המובילה, מסבירים על האמבטיונים, השילוב המושלם בין אמבטיה למקלחון חזית

שניים במחיר אחד

אז מהם למעשה, אמבטיונים? אמבטיון הוא שילוב בין שני דגמי רחצה פופולריים ביותר: האמבטיה והמקלחון הפינתי. האמבטיון למעשה הופך את השניים ליחידת רחצה אחת. היחידה מורכבת מבסיס סגור שעליו מותקן חוצץ. הבסיס הוא למעשה האמבטיה והחוצץ הוא דלת זכוכית המותקנת על האמבטיה ומקיפה אותה.

היתרונות שבהתקנת אמבטיון

האמבטיון מספק לצרכן מספר רב של פונקציות חשובות, המתאפשרות בשל השילוב בין שני גופי הרחצה. הפונקציה הראשונה שמספקים אמבטיונים לחדר הרחצה היא מראה יוקרתי ואסתטי במיוחד. שנית, ישנה מניעה של הצפת חדר הרחצה בזכות מעטפת הזכוכית. מניעת ההצפות מאפשרת טבילה רגועה ונטולת חששות שמה האמבטיה תעלה על גדותיה, ובנוסף על כל אלו רחצת ילדים מתאפשרת ביתר קלות. יתרון משמעותי נוסף אותו מספק האמבטיון, הוא האפשרות להציב בחדר הרחצה גם מכשירים אלקטרוניים כמו מכונת כביסה ומייבש ללא חשש לרטיבות.

מה חשוב לבדוק במעמד הקנייה וההתקנה

אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך זה, הוא הבדיקה והבחינה של המוצר אותו מעוניין הצרכן לרכוש. מומלץ ביותר להיוועץ באיש מקצוע אשר יעזור לבחון את המוצר לעומק ולוודא כי הוא עומד בכל הפרמטרים, התקנים הנדרשים ויבדוק את איכות החומר ממנו עשוי גוף הרחצה. מעבר לכך ישנם מספר פרמטרים אותם ניתן לבדוק גם באופן עצמאי: בראש ובראשונה יש לבדוק היטב את מידות חדר הרחצה ביחס למידות האמבטיון. שנית, יש לוודא מראש כי לאחר התקנת האמבטיון תתאפשר אליו נגישות מרבית לדיירי הבית.

תתחדשו!

בעת ההתקנה יש לבדוק היטב שני תנאים: וודאו כי האמבטיון עומד יציב וכמובן שהכל אטום באופן איכותי וטוב, המונע נזילות ודליפות. כעת כל שנותר הוא לבחור מתוך שלל האמבטיונים המוצעים את המתאים ביותר, למלא במים חמימים וליהנות מהרחצה.