ככה קונים מקלחונים בצפון

בעבר היה קשה מאוד למצוא מוצרים איכותיים מחוץ למרכז הארץ, ורכישת מקלחונים בצפון, תוך הקפדה על איכות ורמת עיצוב טובה, הייתה משימה מאוד קשה. לשמחתנו, היום כבר אפשר לרכוש מקלחונים איכותיים לפי מידה ומוצרים אחרים בכל מקום בארץ. מומחי חברת פלג מקלחונים, התמחה במקלחונים מעוצבים ובהזמנה אישית, מספרים איך רוכשים מקלחון מעוצב בכל מקום בארץ.

זהירות, בונים כאן

כאשר אנו עומדים בפני קניית דירה או שיפוץ דירה קיימת, חדר האמבטיה חייב לקבל התייחסות מיוחדת. מצד אחד, מדובר בחדר פרטי ואינטימי ולא חלל ציבורי שכולם חשופים אליו כל הזמן, ומצד שני, כאשר נכנסים אליו רוצים שיהיה בו נעים ככל האפשר, והוא חייב להשתלב עם רמת העיצוב הכללית בבית. למעשה, אם יש ברשותכם תקציב קטן בלבד, ואתם בכל זאת רוצים לשדרג משהו בבית, שדרוג חדר הרחצה על ידי התקנת מקלחון מעוצב הוא בהחלט ההמלצה שלנו.

התאמת המקלחון לחדר הרחצה

המקלחונים המעוצבים יפים בכל מקרה, ואת עיטור הזכוכית ניתן לבחור בכל דגם מקלחון. מה שחשוב לשים אליו לב הוא התאמת צורת המקלחון לחדר הרחצה. ישנם מקלחונים המתאימים לחדרי רחצה שונים, וצורתם חשובה מאוד. מקלחון פינתי או חזיתי לא מתאימים בהכרח לאותו מקום. צורת חדר הרחצה וגודלו חשובים מאוד לבחירת המקלחון המתאים, וישנם כמובן גם מקלחונים המעוצבים בהתאמה אישית. בכל מקרה חשוב להיעזר במומחי מקלחונים בצפון, או באזור אחר בארץ בו אתם רוכשים את המקלחון, כדי להתאים את המקלחון הנכון לחדר הרחצה שלכם.

עיצוב

שתי הנקודות העיקריות הקיימות בעיצוב מקלחונים בצפון ובכלל הן: 

• צורת המקלחון, כאמור, היא החשובה ביותר כיוון שהיא ההיבט הפרקטי של המקלחון. מקלחון חזיתי יפה וקטן מדי, שלא מותיר מקום להתקלח בו בנחת, הוא חסר תועלת, ואותו דבר אם הוא לא משאיר גישה לכיור או מגדיל מדי את הצפיפות בחדר הרחצה.
• בחירת זכוכית בצבע מסוים, עם עיטורים או בלי, חלבית או שקופה, יכולה לשנות כליל את מראה המקלחון ואת מראה חדר האמבטיה. היעזרו במומחי עיצוב פנים כדי לקבל מראה אחיד והרמוני בחדר האמבטיה שלכם, לא רק בזכוכית המקלחון אלא גם בכל האביזרים הנלווים.