כל ההוצאות עבור הזמנת מקלחונים

כל ההוצאות עבור הזמנת מקלחונים
כאשר אנשים מזמינים מקלחת יש לקחת בחשבון שההוצאה אינה מסתכמת רק בתשלום על המקלחון הנבחר, אלא מאוד ייתכן שיתווספו הוצאות נוספות. אומנם מדובר בהוצאות זניחות, אך תמיד יש לדעת כמה באמת מוציאים. קודם כל ברור לכל שההוצאה העיקרית היא עבור המקלחון וככול שהוא יהיה מחומר יותר איכותי ולפי הזמנה אישית של מידות לא סטנדרטיות הרי שמודבר בהוצאה יותר גדולה.

פרמטרים שמייקרים מקלחון
מקלחון יכול להיות הוצאה יחסית זולה אם הולכים על האופציה היותר פשוטה כגון מקלחון שעושי מפלסטיק, אך אם הולכים למשל על זכוכית מחוסמת, כבר מדובר קפיצה דרסטית בגובה המחיר, או אם מדובר על  מקלחונים מעוטרים שוב מדובר בתוספת ואם מדובר על מקלחונים עם פרזול איכותי שוב יש לקחת בחשבון שהמחיר ימשיך לנסוק מעלה. בנוסף יש אופציות מפנקות נוספות שידועות כיותר יקרות כגון מקלחון פינתי זוגי, מקלחון שניתן לשבת בו, מקלחון עם גימור של אריחים מיוחדים, הזמנת איור באופן פרטני וכדומה.מקלחונים

יקר וחיסכון
עם זאת יש להיות מודעים לעובדה שלעיתים בחירה של מוצר יותר יוקרתי חוסכת כסף אם מסתכלים כמה שנים קדימה וזאת כיוון שלרוב ככול שמשלמים יותר מקבלים תמורה יותר איכותית וכשהתמורה יותר איכותית מדובר על מוצר שיחזיק מעמד לאורך זמן וימנע את הצורך ההחלפה תקופה. כמו כן אם מזמינים לדוגמה מקלחון פינתי לפי מידות אישיות הרי שמודבר בהוצאה יותר יקרה אך כל עוד הזמנה זו חוסכת במקום וכתוצאה מכך נמנע הצורך לרכוש ארון אמבט חדש, הרי שללא ספק מדובר שוב  בחיסכון שמתבצע באופן עקיף.

הוצאות מתווספות
כאמור רכישה של מקלחונים כרוכה בהוצאות נוספות על מוצרים משלימים, כך שמודבר על הוצאה על תכשירי ניקוי, פרזול, רכישה של שטיח אמבט ושטיח נגד החלקה, ובנוסף יש לשלם לאיש שמתקין, (אלא אם כן זה כלול ברשימה של מקלחונים מחירים), ולאורך זמן יש להזמין אינסטלטור לטפל בסתימות וכדומה. בשורה התחתונה המקלחון מהווה את ההוצאה העיקרית, אך תמיד יהיו מוצרים משלימים שיתווספו ועל כן אם מנסים לחסוך ניתן לבדוק אם חוסכים במוצרים המשלימים ומוציאים יותר על המקלחון או שמה בוחרים באופציה ההפוכה.