כל מה שחדר אמבט צריך

כל מה שחדר אמבט צריך
הגיע הזמן לשפץ את חדר הרחצה. אנו לא צריכים להשקיע יותר מידי מחשבה בשביל לעצב את חדר האמבטיה, כל מה שאנו צריכים, זה לבחור בסוג מקלחונים מעוצבים שיתאימו למידות החלל באופן מדויק. הסיבות המרובות  לבחור במקלחונים ולא באמבטיות מסתכמות חד משמעי בחסכון מים, חסכון של כסף וחסכון בלכלוך.

הפתרון הפרקטי
מקלחונים הם בעצם הפתרון הנוח והזול ביותר עבור חדר הרחצה, לא רק שאנו חוסכים במים, משאב יקר בארצנו הקטנטונת, אנו חוסכים במקום וכמובן שאי אפשר להתעלם מהניקיון. קל יותר לנקות מקלחון חזיתי מאשר לנקות אמבטיה. מקלחונים לא צוברים לכלוך כמו שאמבטיה צוברת. ובכלל מקלחונים מעוצבים יוצרים רושם יוקרתי ומעודן יותר.

אמבטיה בזבזנית
האמבטיה אפשר לומר שמקומה בעבר, כאשר מכונות כביסה אינן היו מצויות בכל בית ובית, האמבטיה תפסה את מקומה של מכונת הכביסה. עם כניסת אופנת המקלחונים, אנו יכולים לראות אמבטיות רק בחדרי רחצה גדולים מאוד ומעוצבים בהן ניתן לראות אמבטיות העומדות על ארבע רגליות, אמבטיות מעוצבות ברמת גימור מפוארת שמחירן נע בהתאם.

המקלחונים המובלים
כאשר אנו מדברים על מקלחונים, אנו מדברים על כמה סוגים עיקריים אשר משמשים לאותה המטרה בדיוק, אך הם מעוצבים בצורות שונות על מנת שיכולו להתאים בצורה מושלמת לכל חדר אמבטיה אפשרי. סוגי המקלחונים העיקריים הם: מקלחונים פינתיים, מעוגלים, חזיתיים וקטומים. כמובן שאנו יכולים למצוא גם מקלחונים מיוחדים כמו הספא להם פונקציות ייחודיות, כמו בספא שעל שמם כן הם.

השוני בין המקלחונים
השוני בין המקלחונים נובע מצורת קירות חדר האמבטיה, האם יש לנו שני קירות, קיר אחד או שלושה, כך בעצם נוכל לחסוך במקום על ידי התקנת המקלחון הנכון. המקלחונים מגיעים בכמה גדלים ונוכל להתאים לפי מידות מדויקות את המקלחון שיתאים במאה אחוזים לחדר הרחצה. עלינו להביא כמובן בחשבון את פתיחת הדלתות האם הן תהיינה כלפי פנים או כלפי חוץ, צריך לקחת בחשבון מספר דברים על מנת לקבל את חדר הרחצה הפונקציונאלי והחסכוני ביותר מבחינת מקום כמובן.

המקלחון הפופולארי
המקלחונים הפינתיים, מתאימים לפינת חדר הרחצה ועל שמן כן הם. יהיו מותקנים בזווית של תשעים מעלות, הם תמיד יהיו מורכבים משני קירות ומשתי דלתות. סוג נוסף הם המקלחונים העגולים למרות שגם הם יכולים להיקרא פינתיים, מאחר והם מותקנים בפינת חדר האמבטיה, הצורה שלהם שונה לגמרי הם אינם מותקנים בזווית של תשעים מעלות אלא בצורה מעוגלת שמעניקה אלגנטיות ועיצוב לחדר הרחצה. כמובן שיש עוד מספר רב של דגמים וסוגים אך הדבר החשוב ביותר כאשר אנו באים לרכוש מקלחונים הוא להצטייד במידות נכונות.