להתרחץ בצורה שונה

להתרחץ בצורה שונה
אומנם המקלחונים הם אינם המצאה חדשה, אלא נמצאים בשימוש כבר מספר עשורים לא מבוטלים, בדיוק כמו בכל תחום ותחום הנוגע לעיצוב, אנו יכולים לראות כי גם המקלחונים הפינתיים עברו שדרוגים שונים ומגוונים. החומרים איכותיים יותר, הצבעים מרשימים יותר וכמובן הזכוכית של המקלחון התקשטה בעיטורים מיוחדים. במאמר זה נסקור את השינויים שחדר הרחצה עבר בשנים האחרונות.

הווילון האמבטיה ועד המקלחון
אפשר לומר שחדר האמבטיה עבר כמה גלגולים בכל הנוגע לעיצוב, זה התחיל באמבטיות ששימשו בעיקר בתור פינת הכביסה, לא סתם בבתים הישנים אתם רואים בצמוד לאמבטיות את ארון הכביסה הנסתר עם פתחי האוורור, לאחר מכן כשמכונות הכביסה כבר הפכו פופולאריות בכל בית ובית, המחשבה הייתה לחסוך במקום,  מכאן שהתוועדנו לדוש עם הווילון וקצת יותר מאוחר המוח האנושי שלא יכול היה לסבול את גריפת המים המציא את המקלחונים חזיתיים וכל השאר זה כבר היסטוריה.   

אז מה נשתנה
היום אנו כבר לא נראה את המקלחונים הסטנדרטים מפלסטיק כפי שהם היו בתחילת דרכם. היום אנו יכולים לראות את המקלחונים המעוצבים, העשויים מזכוכית עמידה ובטיחותית ולעיתים גם מעוטרת. אנו יכולים לראות את המקלחונים המעוגלים, אשר מגדרים את חדר הרחצה מחדש. מעניקים לו עומק וקו עיצובי מושלם. הרבה פעמים אנו מפחדים מזכוכית ומילדים הרי למדנו שזה לא עובד ביחד. אל דאגה הזכוכית היא עבה מאוד ובטיחותית גם כשמדובר בילדים.

יתרונות הזכוכית
המקלחונים עשויים בדרך כלל מזכוכית מחוסמת, היתרון הרב ביותר של הזכוכית הוא יכולת העיצוב הבלתי נגמר, אומנם היא נחשבת לחומר קשה יותר מהפלסטיק אך היא גמישה הרבה יותר וניתנת לקימוט ולעיגול, לא בכדי המקלחונים הפופולאריים ביותר הם המעוגלים המותקנים בפינת המקלחת ומעניקים לחדר הרחצה מראה יוקרתי ואלגנטי. אותו המראה שהפלסטיק מנוע מליצור. הפלסטיק משרה מראה זול יותר שאינו מושך את העין, ובודאי שלא את המקלחון המפנק שאנו חפצים בו כל כך.

סוגי זכוכיות
כמובן כשמדובר במקלחונים העשויים זכוכית אנו יכולים לבחור את סוג הזכוכית המתאים לנו ביותר, המקלחונים מגיעים בשלל גוונים וסוגי זכוכית. כמו זכוכית שקופה, אטומה או חלבית, ניתן גם לשלב בין סוגי הזכויות וליצור מראה מרענן יותר למקלחת. קיימים גם מקלחונים המגיעים בגוונים שונים כמו כחול או ירוק השילובים והצבעים רק מתעצמים משנה לשנה.

עיטורים במקלחונים
הצעקה האחרונה בתחום המקלחונים הם המקלחונים העשויים מזכוכית מעוטרת או מצוירת. ניתן לשלב על גבי זכוכיות המקלחון צורות גיאומטריות, פרחים או צורות מופשטות כל זאת נעשה על ידי התזת חול. הצורות נותנות את המראה המרשים, בשילוב עם הקרמיקה במקלחת אנו יכולים ליצור חדר רחצה מעוצב למופת. לא צריך יותר מידי אלמנטים בעיצוב אלא קרמיקה איכותית ומקלחונים מעוצבים. אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה, מראה עיניים כמובן הוא יותר ממילים כתובות.