מקלחון אמבטיה

מקלחון אמבטיה
מקלחונים הם הפתרון המושלם עבור חדר הרחצה במיוחד אם  הוא קטן ואין בו מקום לאמבטיה. המקלחון כיום הוא אביזר הכרחי בכל חדר רחצה, לא רק בגלל היכולות שלו לשמור על ניקיון ולא רק בגלל שהוא ידוע בחיסכון במים, אלא בגלל שהעיצובים המיוחדים של המקלחונים המודרניים הם הצעקה האחרונה בכל עולם עיצוב הבית.

אז אם נמאס לך מחדר הרחצה, אתה חייב לראות שינוי משמעותי כאן ועכשיו. הגעת למקום הנכון, אך לפני שאתה בוחר מקלחון אמבטיה חשוב לדעת כמה דברים.

מקלחון אמבטיה – יתרונות
בעשורים האחרונים רבים מעדיפים את מקלחון האמבטיה בשל היתרונות הרבים, הוא קל להתקנה, הוא חוסך במים, הוא בטיחותי יותר מהאמבטיה במיוחד עבור ילדים וקשישים, הוא יפה יותר, מעוצב יותר חסכוני במקום וזה עוד מבלי לדבר על חווית הרחצה.
אומנם כל המקלחונים החזיתיים מעוצבים ונראים טוב, אך לפני שאנו מתחילים בשיפוץ עלינו להכיר את הסוגים השונים של מקלחון האמבטיה, מאחר וקיימים סוגים שונים ולא כולם יתאימו באופן מושלם לחדר הרחצה שלכם. עלינו לשים דגש על גודל חלל הרחצה ועל הצרכים האישים שלנו כמובן.

אנחנו כאן בשבילך
בפלג מקלחונים אנו מתאימים את המקלחון הטוב ביותר עבור חדר הרחצה שלך. אנו מייצרים את המקלחונים לבד וביחד נוכל להגיע לתוצאות המושלמות. מידות מדויקות של חדר הרחצה, המומחיות שלנו מאפשר לך ליהנות מספא מפנק כל יום מחדש.

זה המקום להכיר את כל סוגי המקלחונים, את העיצובים המודרניים והחדשים ביותר ורק לאחר מכן נוכל לבחור את המקלחון לאמבטיה המתאים ביותר לצרכים שלנו.

מקלחון אמבטיה פינתי
מקלחונים מסוג זה מתאימים בעיקר לחדרי רחצה קטנים. המקלחון הפינתי מותקן בזווית של תשעים מעלות בפינת חדר הרחצה, אנו יכולים למצוא כמה גדלים סטנדרטים של מקלחון אמבטיה מסוג זה.

מקלחון אמבטיה חזיתי
מקלחון אמבטיה זה מתאים לחדרי רחצה גדולים וקטנים כאחד, הוא יכול לשמש המחליף האולטימטיבי של האמבטיה, הוא מרווח מאוד אך עם זאת באפשרותו לחסוך מקום רב. הוא מגיע בשלל עיצובים מודרניים והוא בהחלט האמירה האחרונה בשוק המקלחות.

מקלחון אמבטיה מעוגל
מקלחון זה כמו המקלחון הפינתי מורכב באחת הפינות של חדר הרחצה, אך המראה שלו מעניין, שונה ומאד אלגנטי. דלתותיו בנויות בצורה מעוגלת ומרשימה מאוד היוצרת מראה דקורטיבי ומיוחד.

מקלחון סאונה
מקלחון אמבטיה זה מיועד לאנשים שאוהבים פינוקים, המקלחון כולל פתחי זרמים על הקירות ממש כמו בג'קוזי, יש דרגות שונות של זרמים אשר הופכים את המקלחת לספא של ממש.