מקלחון במבצע או – איך אני בוחר את המקלחון שלי?

היום הגדול הגיע – אתם מתכוננים לעבור לבית החלומות שלכם. הרוב יתכננו את הבית האידיאלי לפרטי פרטים, החל מצבע הקירות וכלה בכיוון החלון בסלון כדי שיתפוס הכי הרבה אור. אבל דווקא בנושא המקלחת, מרביתכם תבחרו מקלחון במבצע ובכך תסיימו את העניין. במאמר נדון מדוע מקלחונים חשובים יותר ממה שנדמה לכם, ואיפה כדאי לכם לרכוש את המקלחון הפינתי שלכם. במבצע, כמובן.

הכירו את המקלחת שלכם

אנחנו לא מודעים לכך, אך מקלחת תופסת חלק חשוב בחיינו. בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, זמן המקלחת הוא אחד מהרגעים היחידים שיש לנו באמת לבד, רק עם עצמנו, בשקט. המון תובנות, רעיונות והמצאות נולדו דווקא ברגעי השקט האינטימיים הללו. מקלחת משפיעה ישירות על מצב הרוח שלנו. המתקלחים לפני השינה נהנים מחוויה מרגיעה ומטהרת, המכינה לשקט והנוחות ששינה טובה דורשת. המתקלחים בבוקר דווקא ינצלו את המקלחת שלהם לטעינת אנרגיות ועוררות בריאה, המכינה אותם ליום עבודה פורה. בקיצור, הראה לי את מקלחתך, ואומר לך מי אתה ואם רכשת מקלחון חזיתי במבצע או לא.

במה כדאי להתחשב ברכישת מקלחון במבצע לבית?

בכל הקשור לעיצוב המקלחת שלכם יש הרבה מעבר לבחירת גובה המראה והאם להכניס אמבטיה לבית. יש את הדברים הנראים לעין, כמו צבע המקלחון וחוזק הזרם, אך הדברים המשפיעים ביותר הם דווקא הדברים שאנו לא שמים לב אליהם. האם המקלחון שלכם מרווח? האם הוא מעורר בכם נוחות? והנה מחשבה מעניינת, מתי לאחרונה חשבתם על מיקום המקלחון שלכם? בעזרת אנשי חזון בתחום, ניתן למקם את המקלחון שלכם אפילו באמצע חדר האמבטיה, ובכך לתת לכם מרחב ונוחות שכמוה לא ידעתם. אלו רק סיבות מעטות מים האפשרויות המוצעות לכם.

אז איך יודעים במה לבחור?

אפילו בקניית מקלחון במבצע לבית, כדאי ללכת למקומות הטובים ביותר, שיעזרו לכם לעשות סדר במגוון האפשרויות, בחברת פלג מקלחונים מייצרים מקלחונים מזכוכית ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, המותאמים אישית לפי דרישות הלקוח או האדריכל, תוך התייעצות עם מומחים. לחברה מגוון אפשרויות עיצוביות רחב ביותר, במחירים מצוינים. להתקלח אף פעם לא היה כיף יותר.