מקלחון זכוכית

מקלחון זכוכית – להעניק לחדר הרחצה את המראה המושלם
אחד השדרוגים הפופולאריים ביותר של חדר הרחצה הם המקלחונים. המקלחונים בעצם מקנים לחדר הרחצה את המראה המושלם, הם אלגנטיים ומיוחדים במיוחד, הם עברו שדרוג, בחדר אמבטיה מעוצב אנו לא נראה את הווילונות, אנו לא נראה את האמבטיה המלבנית, חדר רחצה מעוצב תמיד יחזיק בחובו מקלחון זכוכית מרהיב.
מקלחון זכוכית

החלטתם שהגיע הזמן לשפץ, חדר האמבטיה כבר עשה את שלו, האמבטיה כבר עשתה את שלה, אתם רוצים להקנות לחדר הרחצה מראה מיוחד ואלגנטי, מראה חדיש, וכמובן הנוחות והמרחב הם הערך העליון עבורכם, לנו בפלג מקלחונים יש את הפתרונות המיוחדים ביותר עבורכם, אצלנו מייצרים את מקלחון זכוכית בעבודת יד, ביחד נוכל להתאים את המקלחון לחדר הרחצה שלכם.

בעיית המקום
אם המקלחת שלכם קטנה יחסית ובעיית המרחב עולה על הפרק כל פעם מחדש, אנו נוכל להתאים לכם את מקלחון הזכוכית לפי מידות מדויקות. נוכל לבדוק איזה סוג מקלחון מתאים במיוחד עבור חדר הרחצה שלכם. בינתיים בואו נעבור על הדגמים הייחודים, על הסגנונות ועל הסוגים העיקריים של מקלחון זכוכית.

מקלחון זכוכית חזיתי
מקלחון זכוכית חזיתי מותאם לחדרי רחצה בהם בחרנו לבטל את האמבטיה, מקלחון חזיתי מותקן בין שני קירות, לכן יש דלת אחת שאנו יכולים לפתוח כלפי חוץ או כלפי פנים. מקלחונים חזיתיים מתאימים גם במקלחות בהם קיימת נישה קטנה. בחדרי מקלחת רבים הותקן בעבר מקום למכונת הכביסה או המייבש, מקום שבהחלט יכול לפתור לנו את בעיית המרחב כאשר נתקין מקלחון במקום. מקלחון הזכוכית ניתן לחיתוך לפי מידות, במידה ויש חלון בקיר או במידה והתקרה נמוכה יותר.

מקלחון זכוכית פינתי
מקלחון זכוכית פינתי על שמו כן הוא, הוא מותקן בפינת חדר הרחצה בזווית ישרה של תשעים מעלות, מקלחון פינתי חוסך לנו מקום רב בחלל. קיימים כמה גדלים של מקלחונים פינתיים, בדגמים שונים ובגימורים שונים.

מקלחון זכוכית מעוגל
בדומה למקלחון הפינתי גם מקלחון הזכוכית מותקן בזווית ישרה בפינת חדר הרחצה, השוני העיקרי כבר נובע משמו. מקלחון הזכוכית הפינתי דלתותיו הן בצורה מעוגלת אשר מותקנת על ציר טלסקופי המאפשר פתיחה וסגירה כלפי פנים או כלפי חוץ. צורתו המרשימה מעניקה למקלחת את היופי המרשים, את הנוחות ואת האלגנטיות.

בפלג מקלחונים מעוצבים אתם יכולים למצוא את הפתרון המושלם לחדר הרחצה, אנו יכולים להרכיב יחדיו את הפינוק המושלם לסוף היום. נוכל להתאים את המידות המיוחדות עבור חדר הרחצה שלכם, תוכלו לבחור את הדגם המושלם מבין מגוון הדגמים המרהיבים בגלריה.

כאשר אתם עומדים לפני שיפוץ חדר הרחצה אל תתפשרו בדרך, המקלחת זה הדובדבן שבקצפת בסוף היום. המטרה שלנו לאהוב אותה בכל יום מחדש יותר ויותר.