מקלחון חזית

מקלחון חזית
מקלחון חזית מותקן בתוך נישה בין שני קירות. כיום אנשים רבים מוצאים כי הדרך היעילה ביותר היא פירוק האמבטיה והתקנה של מקלחון חזיתי במקומה, מאחר ומקלחון חזיתי הוא מרווח וגדול יותר. ניתן לקבל את המקלחונים במגוון רב של אפשרויות: שילוב בין הדגמים, סוגי צירים שונים, חיתוכים שונים (חיתוך למדרגה, חיתוך לחלון).
 
פלג מקלחונים מזמינה אתכם לראות את הדגמים השונים של מקלחון חזית, להתייעץ עם המומחים שלנו ולבחור את המקלחון שמתאים במיוחד עבור חדר הרחצה שלכם. כאשר אנו יוצרים את המקלחונים אצלנו בחברה, אנו יכולים להרכיב ביחד את המקום המפנק והמושלם במיוחד עבורכם. אם כבר התחלתם בשיפוץ אל תתפשרו על פחות, תיתנו לנו המומחים לעזור לכם להפוך את חדר הרחצה שלכם לחדר המפנק ביותר בבית.

 מקלחון חזית – המפרט הטכני
מקלחון חזית הוא מקלחון שמותקן באמצע חדר הרחצה לכן הוא מנצל טוב יותר את המרחב של חדר הרחצה, בניגוד למקלחונים הישנים שאנו וודאי מכירים. אך בעזרת התקנת מקלחון חזית אנו לא מוותרים על הנוחות של המקלחת כיוון שמקלחון זה אינו מציב פשרות – הוא מרווח יותר ומעט גדול יותר, כך שהתוצאה מצד אחד הנוחות ומצד שני יתרונות המקלחון, שמירה על הניקיון וחיסכון אדיר במים.
 
מקלחון חזית מותקן על גבי נישה בחדר הרחצה, התקנת מקלחון החזית תעשה על גבי אגנית שבעזרת איטום נמנע חדירת מים החוצה. נוכל לבחור במקלחון עם שני דלתות או עם דלת אחת, הדלתות של מקלחון החזית מורכבות על צרים טלסקופיים ובכך אנו יכולים לבחור אם לפתוח את הדלת כלפי חוץ או כלפי פנים, זה כמובן כבר תלוי בגודל של חדר הרחצה.
 
מקלחון חזית יכול להיות המחליף האולטימטיבי והעיקרי של האמבטיה, מאחר ואנו יכולים לבטל את הווילונות של האמבטיה שאינם נוחים כל וכלל לשימוש, אנו יכולים להתקין מסילה על גבי האמבטיה ובכך ליצור דלת הזזה על גבי האמבטיה, ולהפוך את האמבטיה שלנו למפנקת יותר.