מקלחון פינתי- נוחות משולבת עם יוקרה

מקלחון פינתי- נוחות משולבת עם יוקרה

מחפשים סיבה מיוחדת לשדרג את חדר האמבטיה שלכם? אין צורך. פעמים רבות אנשים נוטים לחשוב שאין דרך לשדרג את חדרי האמבטיה בביתם בשל היותם קטנים ולא מרווחים. חברת פלג מקלחונים, מהחברות המובילות בישרא בייצור והתקנת מקלחונים, מסבירה על הפתרון האידיאלי: מקלחון פינתי. מעבר לשימוש ולפונקציונאליות של המקלחון, הוא מהווה גם פריט דקורטיבי ומודרני המשדרג את חדר האמבטיה כולו. אנשי המקצוע המיומנים שלנו, מסבירים על יתרונותיו של המקלחון הפינתי.

יתרונותיו של מקלחון פינתי

לפני שתמהרו להתאכזב מגודלו של חדר האמבטיה בדירתכם, הרי לכם הפתרון האידאלי. מקלחון פינתי מהווה פתרון מושלם לחדרי אמבטיה בעלי חללים קטנים, כאשר המקלחון מותקן בפינת החדר ומעניק למקום תחושת מרחב גדולה יותר. בעזרת המקלחונים הפינתיים תוכלו לשדרג בקלות את חדר האמבטיה בביתכם, להעניק לו מראה גדול יותר, ולא לוותר על האיכות של מקלחון זכוכית עמיד ויוקרתי. התקנת המקלחון בפינת החדר תהפוך את חדר האמבטיה למקום מרווח, יוקרתי והכי חשוב- נוח. מעבר לחסכון במקום שמציע המקלחון, הוא מציע גם יתרונות נוספים כמו חסכון במים וכן סיוע בשמירה על הקרמיקה והריצוף של חדר האמבטיה.

דגמים שונים לפי בחירתכם

המקלחונים הפינתיים מותקנים בפינת האמבטיה בזווית של 90 מעלות על הרצפה באופן ישיר או בעזרת תמיכה של אגנית. ישנה אפשרות בחירה בין מגוון רב של דגמים וניתן לשלב בין הדגמים השונים, סוגי צירים שונים, חיתוכים שונים (חיתוך למדרגה, חיתוך לחלון) וכדומה, לפי טעמכם האישי, מתוך מבחר עצום של דגמים ייחודיים ויוקרתיים בהזמנה אישית. בכל מקרה של התלבטות בין דגמים או שילובים שונים, מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום ולקבל מהם מידע עבור המקלחון שיתאים וישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

לא מתפשרים על איכות ויוקרה

ייצור והתקנת מקלחון פינתי בבית הלקוח איננה עבודה של מה בכך. התקנת המקלחון בבית הלקוח דורשת מקצועיות, ניסיון רב, ידע והכרת התחום על בוריו וכן תשומת לב לפרטים הקטנים. כאשר אתם מחפשים לרכוש מקלחונים חשוב למצוא חברה ששביעות רצון הלקוח עומדת בראש מעייניה, ועל כך אין פשרות.