מקלחון פינתי- נוחות משולבת עם יוקרה

מקלחון פינתי- נוחות משולבת עם יוקרה
אם אתם עוברים דירה, קונים בית או משפצים זה הזמן להתחדש ולחדש את חדר האמבטיה ולהפוך אותו לחדר הכי יוקרתי ומפנק בבית. מקלחון פינתי או אמבטיה? חברת "פלג" לעיצוב וייעוץ בתחום המקלחונים משתפת אותנו במידע חיוני וחשוב שיקדם אתכם אל עבר מטרה זו.

מקלחון פינתי או לא
המקלחון הפינתי הוא המקלחון המומלץ, הפופולארי והנמכר ביותר וניתן להזמין אותו במידות סטנדרטיות ולשנות לפי הצורך או הטעם. המקלחון  מותקן בפינת חדר הרחצה בזווית ישרה של תשעים מעלות על ריצפת חדר האמבטיה, באופן ישיר או בעזרת תמיכה של אגנית. ישנו מגוון ושפע של מקלחונים אותם ניתן להזמין ואף ניתן לשלב בין הדגמים, בין סוגי הצירים השונים, להזמין מקלחונים עם חיתוכים שונים (לשם מדרגה או חלון) ועוד. כמובן שמומלץ להתייעץ עם המומחים בתחום ולפרט את הרצוי בעיניכם כדי לקבל את מה שהכי מתאים עבורכם. 

היתרונות הרבים בשימוש במקלחון פינתי
בבואכם לשדרג ולשפץ את חדר האמבטיה שלכם, שבו בנחת וערכו רשימה של כל היתרונות והדגשים הרצויים מן השדרוג הצפוי. מדדו היטב את חדר האמבט וערכו רשימה של צרכים ורצונות באופן כמה שיותר מפורט ומדויק שיכלול את כל הפרטים עד האחרון בהם. את הרשימה סדרו לפי סדרי עדיפויות והכניסו את כל השיקולים. ההמלצה היא לייצר טבלה שכוללת פרמטרים כמו מחיר, גודל, עיצוב, נוחות, איכות, חסכון וכדומה. היתרונות בהעדפת מקלחון פינתי על פני סוגים אחרים או על פני אמבטיה הוא רב ומגוון. למשל חסכון במקום בחדר האמבט, בנוסף, חסכון במים וסיוע בשמירה על הקרמיקה והריצוף של דר האמבט. 

עיצוב, נוחות ואיכות- שלושה באחד
לשם התרשמות וקבלת רעיונות מקוריים לעיצוב המקלחון הפינתי החדש שלכם, אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולקטלוג שלנו ולהתרשם מהמגוון והשפע המוצע. כמובן שניתן ורצוי להתייעץ עם המומחים שלנו בתחום ולקבל את ההצעה הטובה ביותר שמתאימה בדיוק לצורך ולשיקולים השונים שלכם. כמובן שניתן להגיע אלינו לקבלת הצעות עם הרשימה שערכתם. לסיכום, על מקלחון פינתי לא מתפשרים ובוחרים באיכות הטובה ביותר המשלבת נוחות והתאמה מושלמת לחדר האמבטיה המפנק שלכם.