פלג מקלחונים בצפון- אמינות ויוקרה במקום אחד

מקלחונים בצפון- אמינות ויוקרה במקום אחד

מחפשים פריט דקורטיבי שישדרג את חדר האמבטיה שלכם ויהפוך אותו ליוקרתי ומודרני? מקלחונים בצפון המיוצרים על ידי פלג מקלחונים, מהחברות המובילות בשוק לייצור מקלחונים פינתיים, יספקו לכם את הפתרון המושלם. מקלחון הינו פריט חשוב מאוד בנראות חדר האמבטיה בביתכם, ולכן חשוב מאוד שהתקנתו תהיה מוקפדת מאוד. אנשי המקצוע המיומנים שלנו יספקו לכם מידע חיוני וחשוב בנושא.

מדוע פלג מקלחונים בחיפה והצפון?

הרי לכם מספר היבטים חשובים לבחירת המקלחון החזיתי המתאים לכם.
• התאמה אישית- המקלחונים של החברה מותאמים אישית לצרכי ודרישות הלקוח או האדריכל, ולכן טובתכם היא החשובה ביותר עבורנו. 
• מגוון אפשרויות עיצוב- לחברה יש מגוון רחב של אפשרויות עיצוב הכוללות צבעים ודגמים רבים, אותם אתם תבחרו לפי טעמכם האישי. 
• זכוכית איכותית- הזכוכית בה משתמשים מומחי החברה נבחרת בקפידה. מדובר בסוג הטוב והאיכותי ביותר שיש בשוק.
• מחירים הוגנים- מחירי מקלחונים בחיפה והצפון הינם מהנמוכים בשוק, כאשר דבר זה אין משפיע על איכות המוצרים הגבוהה שאנו מספקים.
• אחריות למקלחונים- אנו מעניקים ללקוחותינו עד 10 שנות אחריות עבור כל אחד מהמקלחונים שלנו.
• ניסיון ושירות- החברה שלנו מייצרת ומספקת מקלחונים מזה שנים רבות, ולכן, הניסיון שלנו מדבר בעד עצמו. יש לנו את הידע והגישה לטפל בכל מכשול או בעיה, ולספק לכם את המקלחון המתאים ביותר שישביע את רצונכם.
• עיצוב מודרני וויחודי- מאפיין חשוב מאוד עבורנו הינו עיצוב המקלחונים, מדובר בעיצוב מהיוקרתיים בשוק. מובטח לכם שדרוג אמיתי לחדר האמבטיה. 

סוגי המקלחונים שלנו

מקלחונים בצפון מיוצרים בקפידה ודיוק על ידי המומחים שלנו ומוצעים במספר רב של סוגי מקלחונים מזכוכית, ביניהם: מקלחון זכוכית פינתי בעל 2-3 דפנות, מקלחון זכוכית מעוגל, מקלחון זכוכית בעל פינה קטומה, אמבטיונים ומוצרים משלימים. החברה מעניקה ללקוחותיה המלצות, חוות דעת מקצועיות, ייעוץ ומענה בכל ענין ודבר אודות המקלחונים. אנו בטוחים כי ברגע שאחד מהמקלחונים הייחודיים שלנו יותקן בחדר הנוחות בביתכם, לא תפסיקו לחפש תירוצים להיכנס למקלחת. בבואכם לחפש את המקלחון האיכותי והיוקרתי ביותר עבורכם, חשוב מאוד שתמצאו חברה המקפידה על הפרטים הקטנים ועל שירות ללא רבב.