מקלחונים זכוכית

מקלחונים זכוכית

מקלחון פינתי מלא אדים וריחות ניחוח של תחליב רחצה מפנק, זה תאור של פינוק יומיומי של רבים. אך לא תמיד זה היה כך. מקלחונים היו עד לפני שנים אחדות מוצר למעמד הגבוה. האופנה של עיצוב חדרי אמבטיה הביא לפריחה של המקלחונים. כאשר עומדים לשפץ חדר רחצה ישן, לעיתים זאת הזדמנות להוציא את האמבטיה הישנה ובמקומה להתקין מקלחון פינתי מעוצב שישדרג את מראה החדר ויגרום לנו הנאה מרובה בעת השימוש במקלחת. לפעמים נתוני שטח חדר האמבטיה מחייבים אותנו להשתמש בנישה הקיימת במקלחת דבר שמחייב התקנת מקלחונים חזיתיים שבאים במבחר עיצובים עם צירים במבחר דוגמאות.

מה נדרש לשיפוץ והוספת מקלחונים?

שיפוץ חדר הרחצה הוא פרויקט רציני הדורש תכנון קפדני שמתחיל בתכנון התקציב. המשימה הראשונה לביצוע היא שבירה. שבירת הכלים הסניטריים ואריחי הקרמיקה הישנים. בשלב שני צריך להחליף את הצנרת הישנה בחדשה. אם ניתן כדאי מאוד ללכת עם שינוי וחידוש הצנרת עד לשעון המים שנמצא בחוץ. שרברב מומחה ייעץ לכם באיזה סוג צנרת לבחור ואם יש צורך יעשה מעקף מהשעון עד אל פנים המקלחת מבלי לפתוח את הקירות החיצוניים. כאשר אתם מגיעים להחלטה על המקלחון כדאי לבחון מתוך מבחר מקלחונים פינתיים,  הסיבה שבמקלחון פינתי הדלתות נפתחות פנימה ונצמדות לקיר כשהמקלחון לא בשימוש והשטח הפנוי בחדר הרחצה גדל.

אמבטיון זכוכית

כאשר מחליטים שהאמבטיה נשארת ואין אפשרות להתקין מקלחון בנפרד גם אז אפשר ליהנות מתנאים מפנקים מבלי להציף את חדר הרחצה במים. הפתרון המושלם הוא אמבטיון מזכוכית מחוסמת עם צירים טלסקופים שיושב על דפנות האמבטיה. אם באחת הצדדים יש חלון אפשר להזמין מקלחון או אמבטיון בהזמנה מיוחדת עם חיתוכים מתאימים. אם המידות הדרושות לכם הן אחת ממגוון המידות הסטנדרטיות הנפוצות תוכלו למצוא מקלחונים במבצע וכמו כן אמבטיונים.

אחד החידושים הנהדרים בשטח המקלחונים הוא מקלחון המפל. זה מקלחון שהמים יוצאים גם מהתקרה וגם מהקירות בזויות שונות. לצורך התקנת מקלחון כזה צריך תכנון מוקדם בהתקנת הצנרת המתאימה מבעוד מועד.