מקלחונים – יתרונות ורק יתרונות !

מקלחונים – יתרונות ורק יתרונות !
נכון שפעם כיוון שחדרי הבתים היו גדולים יותר היה ניתן להכניס לחדר האמבט אמבטיה ובצמוד לה להוסיף מקלחון פינתי. אך היום שהחדרים יותר קטנים אנשים בוחרים הרבה פעמים לוותר על האמבט ולהישאר רק עם המקלחון וזאת כיוון שכך ניתן לחסוך במקום. אך פרמטר זה אינו מסכם את כל היתרונות של מקלחונים אלא יש עוד כמה ששווה להיות מודעים אליהם וע"י כך להיות שמחים בבחירת אופציה זו.

קבוצות קצה
אז קודם כל כאשר מדובר על מקלחון חזיתי אין שני לו מבחינת נוחות של כניסה ויציאה אליו וכשמדובר על אוכלוסייה מבוגרת זהו פרמטר חשוב מאוד ומהותי לטובת תפקוד נוח שמונע צורך בעזרה חיצונית ובכך מעניק תחושת עצמאות. בנוסף גם אם בוחנים את קבוצת הקצה השנייה, פעוטות ניתן מהר מאוד להבין שהרבה יותר נוח ופחות מהווה בלגן להכניס אל תוך חלל המקלחת את האמבטיה המתקפלת שלהם ובכך למנוע הרטבה של רצפת החדר ואף ניתן לשמור על הטמפרטורה הרצויה כאשר סוגרים את דלתות המקלחון. בנוסף מדובר על חינוך יומיומי לחיסכון במים מגיל קטן.מקלחונים

שימור וניקיון
כאשר מדובר בתפעול יומיומי ושמירה על המקלחון מהר מאוד ניתן להבין שהרבה יותר קל לנקות מקלחונים, (כיוון שפחות צריך להתכופף), וכל שצריך הוא לשמן את הגלגלים, הצירים או המסילה מידי פעם. כמו כן כיוון שמומלץ לנקות עם חומר את האבנית מהזכוכית מדי כמה שבועות, הרי שכבר ניתן לשמור באופן יותר מסודר על ניקיון כל חדר האמבט, כיוון שאם כבר ניגשים לנקות משהו אחד כבר נעבור על הכול כך שגם המראה תנוקה, וגם הכיור יבהיק מלובן ולא יוזנח.

זמן איכות
בנוסף מקלחונים מאפשרים לנצל את החלל בצורה הטובה ביותר כיוון שניתן לנצל נישות קיימות ופינות חסרות שימוש ובכך לשמור על חדר יותר גדול בו יותר נוח לעבור ולשהות.  כמו כן כיום קיימות אופציות בשוק ששמורות רק לנישת המקלחונים, כך שניתן להתפנק עם מקלחון זוגי ובכך להימנע מתחרות להיות ראשונים ואף ליהנות מההזדמנות להעביר זמן איכות באווירה נעימה ונקייה.