מקלחונים לאמבטיה

מקלחונים לאמבטיה – הסאונה של הבית
מקלחונים לאמבטיה כבר הפכו מזמן לחוויית משתמש יוצאת דופן, הם אינם הדוש הרגיל של פעם עם דלת הזזה מפלסטיק, היום המקלחונים לאמבטיה הם הסאונה הפרטית שלנו. אנו יכולים למצוא מקלחונים מזכוכית מרשימים ביופיים, אנו יוכולים למצוא מקלחונים עם זרמי מים היוצאים מהקירות, ולא פחות חשוב אנו יכולים למצוא כמה סוגי מקלחונים פינתיים שיתאימו במאה אחוזים לכל חדר רחצה ללא שום קשר לגודל.

המקלחונים לאמבטיה הם שילוב של יתרונות רבים, כמו חיסכון במים, עיצוב מרהיב, נוחות מקסימאלית ושמירה על הניקיון. אז אם אתם עומדים לפני שיפוץ חדר הרחצה ומעוניינים להחליף את האמבטיה שכבר נמאסה עליכם, הנה כמה דברים שאנו ממליצים לבדוק לפני הרכישה.

מקלחונים לאמבטיה -סוגים שונים של מקלחונים לאמבטיה – פינוקים שונים
אומנם המקלחונים ידועים ביתרונות רבים, כפי שציינו החיסכון במים, היופי, הפינוק, האסתטיקה והגודל במרחב, אך לפני שאנו רוכשים מקלחונים לאמבטיה עלינו להבין כמה דברים. הדבר הראשון והחשוב ביותר זה גודל המקלחון לאמבטיה, היום אנו יכולים למצוא כמה סוגים של מקלחונים, לכל אחד יש את היתרונות שלו, הגודל שלו אך הנקודה המרכזית, היא- המקלחון חייב להתאים לחדר הרחצה במאה אחוזים.
גם אם נראה לכם שזו משימה פשוטה ביותר לבחור מקלחונים לאמבטיה, פלג מקלחונים, מציע לכם לבוא להתרשם מהסוגים השונים של המקלחונים, אך קודם עלינו לעשות כמה מדידות, חשוב לבחור את המקלחון שיהיה הטוב ביותר עבור חדר הרחצה שלכם, אתם כבר בתחילת השיפוץ אז אל תמהרו לעשות טעויות.

עלינו לוודא כי המקלחון לאמבטיה משאיר לנו מקום במרחב, עלינו לוודא אם להתקין מקלחון פינתי, מקלחון מעוגל או מקלחון חזיתי, עלינו לבדוק האם יש לעשות חיתוכים שונים שיתאימו בצורה הולמת לחדר הרחצה, וכמובן עלינו לוודא האם נותר מספיק מקום במרחב עבורנו לאחר שנצא מהמקלחת, כך נוכל לדעת האם לבחור בדלת הזזה או בדלת אקורדיון, האם נבחר בדלתות שנפתחות כלפי פנים או כלפי חוץ. יש מספר פרמטרים מכריעים, לכן תמיד עדיף להיעזר במומחים שלנו.

פלג מקלחונים מזמינה אתכם להתרשם משפע של עיצובים מרהיבים ביופיים, ביחד נוכל להתאים לאמבטיה את המקלחון הטוב ביותר עבור חדר הרחצה שלכם, להעניק לחדר הרחצה קווי אופי של ספא מפנק.

אין חדר רחצה שלא ניתן להתקין בו מקלחונים, כאשר מיטב המומחים נמצאים תחת קורת גג אחת, כל שעליכן לעשות זה לנקוף תקציב, לשאר אנו נוכל לדאוג ולהבטיח לכם איכות ללא פשרות, מקלחת מפנקת כל יום מחדש, כי אצלנו מאמינים שיש חדרים שנועדו להיות מושלמים- מקלחונים לאמבטיה כמו ספא אל תתפשרו על פחות.