מקלחונים לפי מידה – נוחות מותאמת אישית

מקלחון הוא מוצר נפוץ ושימושי ביותר. הוא מאפשר לכם להתקלח בלי להציף את המקלחת, יוצר חציצה בין המקלחת לשירותים ומאפשר פרטיות. מקלחונים לפי מידה הינה אפשרות שלוקחת את כל הטוב הזה צעד אחד קדימה: במקום להתאים את גודל אזור הרחצה למוצרים הקיימים בשוק אתם יכולים להחליט קודם כמה רחבה תרצו שתהיה המקלחת שלכם ולפי זה להתאים לה את המקלחון הפינתי. בפלג מקלחונים, המייצרת מקלחונים מזכוכית ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, יתאימו לכם את המקלחות אישית לפי דרישתכם או דרישת האדריכל שלכם.

סוגי המקלחונים השונים

בבואכם לבחור את המקלחון המתאים לכם תמצאו כי קיים מגוון רחב של סוגי מקלחונים חזיתיים. ישנם סוגים שונים של דגמים, כגון מקלחון זכוכית פינתי בעל 2-3 פינות, מקלחון זכוכית מעוגל או מקלחון זכוכית בעל פינה קטומה. תוכלו לבחור ממגוון רחב של צבעים וכמובן שתוכלו לרכוש מקלחונים לפי מידה. כעת כל שנותר לכם לעשות הוא לדייק את רצונכם ולהחליט איך תרצו שתראה המקלחת בביתכם.

למה כדאי לרכוש מקלחונים לפי מידה

כולנו רוצים לתת את הדגש האישי שלנו ולאפשר לטעם האישי והמדויק שלנו להתבטא, לא רק בדרך בה אנו מתלבשים אלא גם באופן בו אנו מעצבים את הבית. בעת עיצוב הבית כולם עסוקים מאוד בעיצוב המטבח, בבחירת הקרמיקה או הספות, כך שתיווצר בבית הרמוניה עיצובית, אך מה עם המקלחת? כיום היא זוכה יותר ויותר לייחס הראוי לה. וגם חדר הרחצה כבר נחשב לאחד החדרים המרכזיים בבית בו, מלבד שמירה על היגיינה, אפשר גם להירגע, לנוח ולנקות קצת את הראש.

איך נדע איזה מקלחון לבחור

אם ברצונכם לרכוש מקלחונים לפי מידה אנו ממליצים להתייעץ עם מומחים אשר יתנו לכם חוות דעת, ייעוץ מקצועי ומענה אישי. חשוב גם לשים לב למידת הניסיון של בעל המקצוע שעימו תעבדו. בעת התאמת מקלחונים באופן אישי לדרישות הלקוח נתקלים לעיתים בכל מיני בעיות – גודל, מידות, זוויות ועוד. בעל מקצוע עם ניסיון רב, המספק גם אחריות על מוצריו, יוכל לספק לכם את המוצר הטוב ביותר.