מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים הם כיום כבר לא מוצר סניטרי לעשירים בלבד. כיום אפשר למצוא מבצע מקלחונים  כמעט בכל חנות המתמחה במוצרי סניטציה.  כל שעליכם לעשות זה לסייר בין החנויות ולבחור בין כל המקלחונים המוצעים למכירה את זה שהכי מוצא חן בעינכם. אם אתם בוחרים לחבר בין הטוש והאמבטיה ואת רוצים ליהנות  משילוב הפונקציות אתם תוכלו לבדוק בין מבחר אמבטיונים  את זה שהכי מתאים לצורכיכם. אמבטיונים הם מבנה הבנוי על שולי האמבטיה ויוצר תא סגור השומר שהמים לא יותזו אל מחוץ האמבטיה והאדים לא יתפזרו במהירות כך שתישאר החמימות בתוך החלל שנוצר מעל האמבטיה.

מקלחונים- איפה למקם אותם?

כאשר באים לעצב חדר אמבטיה צריך לקחת בחשבון מראש היכן ימוקם המקלחון. יש אפשרות להתקין מקלחון חזית ויש גם מקלחונים פינתיים. ההחלטה על מקלחון פינתי כזה או אחר, או אמבטיון צריכה להיות סופית כבר בשלב התכנון. את הצנרת צריך לתכנן לפי ההחלטות שלכם בשלב התכנון. אם אתם מחליפים את חדר האמבטיה במבנה ישן מאוד צריך להוציא את הצנרת הישנה ולהתקין חדשה ואם כבר מחליפים אז לצנרת פלסטיק. אם בחרתם באפשרות של מקלחון מפנק מהדור החדש תצטרכו ללכת לבחור בחנויות סניטציה יוקרתיות. מקלחון ספא למשל תצטרכו לדאוג שהצנרת שממנה יוצקים המים תהייה ממוקמת בשלושת הקירות בנוסף ליציאה מהתקרה. מקלחון ספא הוא מקלחון בו המים יוצאים מארבעה כיוונים ואתם מרגישים כאילו אתם עומדים מתחת למפל שוצף. מקלחון זכוכית שקוף ייתן לכם את התחושה הנהדרת של עמידה מתחת למפל מים ולראות את העולם דרך המים.

עציצים מותאמים לחדר האמבטיה

כאשר מסיימים את עיצוב חדר האמבטיה עם עציצים שאוהבים לחות העמידה מתחת למפל המים וההתבוננות מעבר למקלחון השקוף על הצמחייה נותנת תחושה מפנקת ומלהיבה כאחד של רחצה בטבע אבל עם פינוקים של ספא יוקרתי . אם אתם רוצים שהתוצאה הסופית של חדר האמבטיה תהיה דומה לתיאור הנ"ל אתם חייבים לדאוג לחלון גדול למדיי בחדר האמבטיה שלכם, זאת כדי שיהיה מספיק אור לצמחים. הזכוכית כמובן תהיה חלבית כדי שתיהנו מפרטיות ולא תהיו ההצגה הכי טובה בעיר. כאשר מתכננים את החלון כדאי לקחת בחשבון גם תריס וזאת בכדי למנוע חדירת הקור בימות החורף הקרים.