מקלחונים סטנדרטיים והחידושים ל2014

מקלחונים סטנדרטיים והחידושים ל2014

מקלחונים הם נישה מאוד מפותחת וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של אופציות. ניתן לראות כיצד במרוצת השנים התחום התפתח, כך שלפני כמה עשורים בכלל האמבטיות הם ששלטו ואז עם הזמן האמבטיה הפכה להיות מקלחון ע"י תוספת ש וילון ואז עם הקטנת החדרים אנשים עברו למקלחונים פינתיים על מנת לחסוך במקום ומפה תחום זה רק תפס תאוצה כך שניתן לראות מגוון של אופציות נרחבות ומפנקות כך שלכם כלקוחות ניתן רק לבחור.

סטנדרט
פעם הסטנדרט של מקלחון היה שימוש בווילון בד. בעבר פתרון זה בעיקר היה נהוג במקומות זמניים בהם אנשים לא רצו להשקיע יותר מידי. משלב זה אנשים עברו לדלתות פלסטיק שידועות כאופציה יותר זולה ואילו כיום לרוב ניתן למצוא דלתות זכוכית ואף זכוכית מחוסמת שידועה בעמידות מרבית. בנוסף אם פעם הסטנדרט של מקלחת היה מקלחת פינתית שלה מצורפות שתי דלתות שנעות על מסילה הרי שכיום ניתן למצוא אופציות הרבה יותר מגוונות שמתאימות את עצמן לתנאי המקום.מקלחון

חידושים
כיום לא רק החומרים יותר איכותיים ומגוונים אלא גם הצורות והמידות קיבלו תפנית משמחת, כלומר הבחירה נעה על סקלה הרבה יותר רחבה. כך שניתן למצוא מקלחונים שקופים, חלביים, חזיתיים, נישתיים, עגולים, קטומים, במידות שונות, גבהים שונים, מקלחונים עם ובלי מדרגה, עם דלת קבוע, עם דלת אקורדיון או פשוט דלת הזזה, מקלחונים עם איורים, צבעים, מקלחון פינתי וכדומה. כיום החידוש הכי עדכני בתחום הנו מקלחון עם חלל פתוח, מדובר על אופציה מפנקת בעלת חלל גדול ורחב שכלל אינה כוללת דלת.

ביחד
עוד חידוש מעניים שניתן לראות בתחום ומומלץ להתפנק עמו לקראת השנה החדשה עלינו לטובה היא אופציה שך מקלחת זוגית, גם בשיטת החלל הפתוח. מדובר על מרחב כפול של מקלחת כאשר בכול נקודה ניתן למצוא טוש, אך ללא חוצץ ביניהם כך שבני זוג יכולים להתקלח ביחד ובינתיים להשלים פערים מאירועי היום יום, כך שבעצם מדובר על חוויה זוגית שמהווה זמן נעים ואיכותי.