מקלחונים פינתיים – הגימור המושלם

יתן למצוא כיום סוגים רבים של מקלחונים: מקלחונים פינתיים, מעוגלים, חזיתיים וקטומים. כולם משמשים אמנם לאותה מטרה, אך כל אחד מהם צריך להתאים באופן המיטבי ביותר לצורה בה בנויה המקלחת. בפלג מקלחונים, החברה המובילה בייצור ועיצוב מקלחונים, מספרים כי המקלחון הפינתי הוא הדגם הנפוץ ביותר היום. מומחי החברה מסבירים מדוע זה כך.

איך בנויים מקלחונים פינתיים

המקלחון הפינתי הוא האפשרות הטובה ביותר עבורכם אם המקלחת שלכם נמצאת בפינת חדר הרחצה, וזהו המצב הקיים ברוב הבתים בישראל. המקלחון מותקן בפינת החדר בזוית של 90 מעלות בין שני חלקיו, וניתן להתקינו על גבי אגנית או ישירות על רצפת המקלחת. יחסית למקלחונים אחרים הוא נחשב חסכוני במקום ומגיע בשלל דגמים וחיתוכים.

יתרונותיו של המקלחון הפינתי

יתרונותיהם של מקלחונים פינתיים הם רבים. קודם לכן הוזכרה החסכוניות שלהם, אך מעבר לכך זהו מקלחון מאוד פונקציונאלי ונוח לשימוש, המאפשר חסכון גם מבחינת המחיר וגם בעלות ההתקנה שלו, שנחשבת פשוטה וקלה יחסית. בנוסף לכך, התקנתו של המקלחון הפינתי אינה פוגעת בקרמיקה או ברצפת חדר הרחצה ובכך מאפשרת חיסכון נוסף. כולנו, כמובן, נשמח להימנע מהסיוט בו התקנת המקלחון שוברת את הרצפה ויש לקנות ריצוף חדש. כמו כן, מקלחון פינתי יתפוס פחות שטח בחדר הרחצה שלכם ויאפשר לכם להשתמש בשאר המרחב לצרכיכם הנוספים. בדרך זו תוכלו לאפשר לעצמכם נוחות מבלי להתפשר על עיצוב.

למה חשוב לשים לב כשרוכשים מקלחון

בין אם אתם רוכשים מקלחונים פינתיים, מקלחונים עגולים או מקלחונים קטומים, ישנם מספר פרמטרים חשובים שכדאי לשים לב אליהם לפני הרכישה. מומלץ לפנות לחברה מקצועית ואמינה המייצרת את המקלחונים בעצמה. היתרונות בכך הם עצומים – מגוון אפשרויות העיצוב יהיה רחב יותר, תהיה אפשרות להתאמה אישית של מידות המקלחון, המחירים יהיו תחרותיים ונוחים יותר, והניסיון רב השנים ייתן לכם שקט נפשי. מומלץ גם לבדוק איזו אחריות תקבלו על המקלחונים וכמובן לא להתפשר על השירות. בדיקה מוקדמת של כל הפרמטרים הללו לפני הרכישה תביא אתכם לחוויית קנייה נעימה ובטוחה.