עיצוב מקלחת – לא מה שחשבתם!

במקלחת מתרחצים, מתאפרים, מתגלחים, מצחצחים את השיניים ומטהרים את הגוף ואת הנפש. אם חשבתם שדי באריחים נאים כדי להפוך את המקלחת למטופחת ומעוצבת או שמספיק מתלה מגבות נאה כדי לעצב אותה, אתם טועים. הרשו לנו לספר לכם על החידושים וההמצאות בתחום עיצוב מקלחות. עם הטיפים העדכניים שלנו, תוכלו לחולל פלאים בחדר האמבטיה שלכם.

מקלחון – כי ככה מתקלחים היום

אמבטיית קצף מפנקת יכולה להיות נעימה לעיתים, אבל  עיצוב חדר רחצה מודרני היום, מכיל מקלחון מעוצב ונאה. מקלחונים מתאימים לחדרי רחצה קטנים, אבל הם יכולים להתאים מאוד גם לחדרי רחצה גדולים. ניתן להתאים מקלחון לכל חלל של חדר אמבטיה ובקלות ניתן להפוך אותם ללב ליבו של עיצוב חדר הרחצה.

אם תרצו לחסוך במיקום, תוכלו לבחור במקלחון פינתי. זה ישאיר לכם מרחב גדול ויכולת להוסיף אלמנטים עיצוביים כגון כיור מרשים, ארון אמבטיה גדול, מתלה מגבות מרהיב. אם חדר הרחצה שלכם גדול, תוכלו לשדרג אותו בקלות באמצעות מקלחון חזיתי. תוכלו לבחור מקלחון עם דלתות בסגנון כנפיים נעות או  דלתות על ציר או מסילה.

מקלחון מעוצב במיוחד, שיתאים לחדרי רחצה גדולים ומפוארים, ניתן למקם במרכז החדר, בצמידות לקיר אחד בלבד או אפילו באמצע. חשוב לדעת. שימוש במקלחון לעומת אמבטיה חוסך במים. גם אין סכנת החלקה ולכן הוא יותר בטיחותי ומתאים לקשישים. תוכלו לבחור מקלחון עשוי מזכוכית חלבית או שקופה.הזכוכית משווקת בצבעים שונים ובשלל גוונים לבחירה. כמו כן, יש מקלחונים עגולים או בקווים ישרים וכן בעלי עיטורים ייחודיים.

גופי תאורה ומראות צפות

לאחר שבחרתם מקלחון שישדרג לכם את חדר הרחצה,  שיתאים בדיוק למידות הרצויות וישתלב היטב בסגנון החיים שלכם, הקדישו מחשבה למראה, היא חזרה לאופנה ובגדול. מראה מהודרת, מעוצבת, בטעם טוב, תוסיף הרבה אופי לחדר האמבטיה שלכם.

רוצים עיצוב אלגנטי? שלבו מראה מעוצבת עגולה, בעלת קווים מעודנים. ניתן למצוא מראות בעלות מסגרות יפות או מראות צפות. גם בחירה נכונה של גופי תאורה חשובה.מומלץ להתקין שני גופי תאורה נפרדים, אחדבאמצע חדר הרחצה, שמספק אור ואווירה וגוף תאורה נאה נוסף שמעניק אור ומאיר על המראה.זכרו כי תאורה איכותית מכניסה הרגשה נעימה ויוצרת אפקט של אופן ספייס.

.

שלמות העיצוב באביזרים המשלימים

על מנת להעניק את המגע העיצובי הנוסף, על מנת ליצור הרמוניה ונוי, אין לשכוח את המוצרים המשלימים. חדר רחצה נאה ומעוצב יהיה מצויד בארון יפה ובכיור מרהיב, דמוי אגנית או בעל משטח שיש עם נוכחות. חשוב שהברז יהיה מעוצב ואותנטי, וכדאי להתרחק מעיצובים מיושנים ומשעממים. גם וילון האמבטיה צריך להוסיף צבע ואפילו פח אשפה קטן,  וכלי חרסינה לסבון נוזלי יכולים להיות אביזרים נפלאים ותוספת מיוחדת לחדר הרחצה שלכם.